מחשבה יוצרת מציאות – היקום קורא לי- 5 סיבות לכתוב בלוג

נורה מוקפת בבועה. ממחיש רעיון

אני מזהירה, עשוי להיראות בדיוני אבל עובדה שזה קרה.

ממש ממש היססתי ובסוף החלטתי להמר על התחום ועל עצמי.

הודעתי על כך קבל עם ועדה וסינדלתי את עצמי מכל כיוון אפשרי. אמרתי קדימה הרפתקה, ומקסימום אני עושה אחורה פנה קדימה צעד ולא תשמעו ממני יותר. 

חוץ מזה אפילו דודו טסה אומר ש "עדיף כישלון מפואר מאשר חלומות במגירה".. ואבא שלי אומר- "המעז מנצח".

שלט נגד תירוצים ובעד תוצאות

הייתי טכנופובית ולכאורה התחום נחת עלי מהשמיים…

באמת מהשמיים, תכף תבינו. 

לפני שנתיים בערך חברה סיפרה לי על הבת שלה (בת 14) שהפכה ליוטיוברית. ילדה מהממת שישבה בבית חודש ומאוד השתעממה. מפה לשם נכנסה לעניינים והיום היא יוטיוברית מוצלחת ומוכרת. הילדה מוכשרת, ומדהימה, עובדת מאוד קשה ומצליחה. חזרתי הביתה וסיפרתי לילדים בהתלהבות והם אמרו שאני עתיקה וזה ידוע ולא מפתיע. 

אני הייתי המומה מהעובדה שיש עולם מקביל שמתנהל ולא הייתי מודעת אליו. השיחה הזו שתלה אצלי את הזרעים.

בעבודה הקודמת תמיד היו לי ספקות האם זה הייעוד הסופי שלי? אבל המשכתי, מכוח האינרציה, הנוחיות, הביטחון. 

ואז עברנו דירה מהיום לעכשיו (מי את בכלל) והבנתי שזו ההזדמנות שלי לשינוי אמיתי, התפטרתי מהעבודה אחרי 12 שנים. (פיזית התרחקנו 40 קמ מהבית הישן). 

ישבתי בבית והתחלתי לחשוב מחשבות, ועוד מחשבות ועוד מחשבות ואצלי מחשבות יוצרות מציאות. יום אחד קמתי בבוקר עם מסקנה. אני הולכת להיות עצמאית. לא יודעת עדיין מה ואיך, אבל אני בטוחה בזה שאני רוצה להיות עצמאית. ועוד מסקנה – נמאס לי להיות עכבר מעבדה כבול שרץ על הגלגל, אני רוצה להיות חופשייה. 

חיפשתי- FUN FUN ,FUN

שלט לצאת לחופש המחשה של כבל שנותק

עשיתי גוגל- "עבודה נוחה ומכניסה מהבית"

וככה התוודעתי לעולם הדיגיטלי. נשאבתי כולי ליו טיוב, ושמעתי כל היום הרצאות בנושא וגם על בניית מיינדסט – דפוס חשיבה.  הרבה הבטחות מפזרים שם בסרטונים, ואני שנסחפתי כמו אחרי החלילן מהמלין הבנתי יותר, ולקחתי רק את מה שמתאים לי, בלי רעשי רקע.  שם בלמידה העצמית דברים התחילו להתחבר והרמזים שהיו לי כל חיי התחילו לנצנץ בתוכי. 

למה דווקא בלוג? 

כתיבה – תמיד התחברתי, ועכשיו עוד יותר- כל הקצב "מהיר ועצבני" שמתאים לתקופה קוסם לי.. אני יורה על הנייר. 

במה – אוהבת! אני מאלה שחוטפים את המיקרופון בערבי קריוקי למרות שאני נשמעת כמו עורב. בכל הזדמנות אני נואמת, ואפילו מצליחה לשכנע. 

חיבור ועניין אמיתי לאנשים וסיפורים – באמת מעניין אותי לשמוע. בחנות בגדים אני אתחבר למוכרת ואשמע את סיפור חייה, במסעדות מקשיבה לברמן או למלצרית. בעבודה היה לי מספר סיפורים אישי ויקר. 

העצמה בעיקר של נשים – הייתי אחראית על כ-200 נשים. מופלאות, חזקות, דעתניות, עובדות מאוד קשה, גם פיזית גם נפשית. הרגשתי כמו המפקדת, למרות שרובן היו מבוגרות ממני. היו לי המון שיחות אישיות, והבנות תמיד שיתפו קשיים, מכאובים, חלומות. הנאמנות שלהן עד היום מרגשת אותי. 

השראה – אם אני אוהבת או מתחברת אני חייבת להעביר הלאה. התחלתי בספורט, שיגעתי את כל מי שסביבי, תזונה כנ"ל, (הבנות במשרד הפכו לדוגמניות), החלטתי שהכי טוב סגנון לבוש גופייה, כולן סביבי היו עם גופייה, ככה יצרתי פרלמנטים קבועים לכל שיגעון. כל תקופה עלה שיגעון חדש.  

מיקרופון של במה

למה אני מספרת את כל זה?

לא מטיפה כאן להעז או לעשות שינוי. אבל תסתכלו פנימה, תזהו את החיבורים הכי טבעיים שלכם כי בסחרחורת של החיים אנחנו נותנים לשגרה לנהל אותנו והזמן עובר. בספורט אומרים תקשיבו לגוף, ואני צועקת לכן, תקשיבו ללב. 

גם אם תעשו בקטן, בלי דרמות, (מעבר דירה והתפטרות מעבודה), זה ענק. 

תקשיבו ללב, רנטה

10 מחשבות על “מחשבה יוצרת מציאות – היקום קורא לי- 5 סיבות לכתוב בלוג

 1. רונית יקרה, דוגמה ומופת. מהכירות שלי איתך בכל תחום או תפקיד שתעסקי תמיד תהיי מדוייקת, מקצועית וכל כולך בתוכו. גם בקרירה וגם כבעלת משפחה. את בהחלט מקור השראה ופשוט נפלא לקרוא את כתיבתך. בהצלחה ♥️

 2. רנטה יקרה
  תמיד היית ביצועסטית, מהירה זריזה, ותפיסת מחשבה יחודית.
  אני קוראת את הפוסטים שלך ומתמוגגת .
  אלופה זו המילה שמגדירה אותך.
  אלופה בכל מה שאת עושה ובכל מה שאת נוגעת הופך לזהב.
  אוהבת

 3. רונה שלי את רונה היקום קרא לך ואת נענית אלופה שלי את ענקיתתתת הכל אמיתי ומהלב אני בטוחה שאת תגיעי רחוק פצצת אנרגיה שכמותך
  נהנית לקרוא את נפוסטים המדהימים שלך ואני יותר מגאה שאני חברה שלך מאחלת לך את כל ההצלחות שבעולם❤❤❤❤❤

  1. רנטה אהובה, את כותבת את מסע חייך באופן הכי כנה ,פשוט (אך כרזימטי) ונוגע. זו את, זו אישיותך, תמיד רוצה להעביר את הטוב הלאה. המשיכי לכתוב ואנו נמשיך לקרוא להנות ולקחת חלקים לחיינו. אוהבת!

 4. אהובת נעורים , אני מוקסמת ממך 💜
  ממש להשאב לתוך הכתוב שלך תענוג לנפש ומקווה שבקרוב גם על כוס קפה ,נשיקות לילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *